Kullanım Şartları

WEB SİTESİ KULLANIM ŞARTLARI

Sayın Kullanıcı,VillaAnt, Prefabrik Antalya, Prefabrik EvWeb Site’sine hoş geldiniz, Aşağıda ‘Kullanım Şartları’, VillaAnt, Prefabrik Antalya, Prefabrik Ev tarafından , siz değerli kullanıcılarımıza sağladığı bilgi ve hizmetlerin sağlanmasına ilişkin hükümleri düzenlemektedir. VillaAnt, Prefabrik Antalya, Prefabrik Ev Web sitesine giren ya da sitedeki formları dolduran her kullanıcı Kullanım Şartları’nda yer alan hükümleri okumuş ve kabul etmiş sayılacaktır.

Kullanım şartları

1. Site’deki tüm dokümanlar VillaAnt, Prefabrik Antalya, Prefabrik Ev mülkiyetindedir. Bu dokümanlar, çevrimiçi sisteminde görülmesi için gerekli olması hali haricinde kopyalanamaz, yeniden üretilemez. Yukarıda belirtilenden bağımsız olarak, site’nin sayfalarının yazıcı çıktısını kişisel kullanımınız için alabilirsiniz.
2. Eğer site ile link oluşturmak isterseniz, bu link VillaAnt, Prefabrik Antalya, Prefabrik Ev ana sayfasına yönlendirilmelidir.
3. Web sitesinin virüs ve benzeri amaçlı yazılımlardan arındırılmış olması için mevcut imkanlar dahilinde tedbir alınmış olmakla birlikte, nihai güvenliğin sağlanması için kullanıcı, kendi virüs koruma sistemini tedarik etmek ve gerekli korumayı sağlamakla yükümlüdür. Bu çerçevede kullanıcı, VillaAnt, Prefabrik Antalya, Prefabrik Ev web sitesine girmesi nedeniyle , kendi yazılım ve işletim sistemlerinde oluşabilecek tüm hata ve bunların doğrudan yada dolaylı sonuçlarından kendisinin sorumlu olduğunu kabul eder.
4. Web Sitesi’nde yer alan her türlü fiyat, bilgi , resim , açıklama ve haber (kısaca ‘bilgi’ sadece tanıtım ve bilgi verme amaçlıdır. Kullanıcı hiçbir şekilde web sitesi’nde yer alan ‘bilgi’lerin hatalı olduğu yada bu bilgilere istinaden zarara uğradığı iddiasında bulunamaz. Kullanıcı, bilgi’leri referans alarak bir işlem yapmak niyetinde olduğunda , nihai ve güvenilir enformasyonu , VillaAnt, Prefabrik Antalya, Prefabrik Ev Yetkililerinden temin etmekle yükümlü olduğunu ve web sitesi’nde yayınlanan bilgilerin güncel olmaması nedeniyle VillaAnt, Prefabrik Antalya, Prefabrik Ev’un herhangi bir sorumluluğu olmadığını kabul eder.
5. VillaAnt, Prefabrik Antalya, Prefabrik Ev, kendi takdirinde olmak üzere sitenin içeriğini dilediği zaman değiştirme, kullanıcılara sağlanan herhangi bir hizmeti değiştirme yada sona erdirme ve VillaAnt, Prefabrik Antalya, Prefabrik Ev web sitesi’nde kayıtlı kullanıcı bilgi ve verilerini silme hakkını saklı tutar. VillaAnt, Prefabrik Antalya, Prefabrik Ev web sitesi’nin hatasız olması için hertürlü tedbir almış olmakla birlikte , sitede mevcut yada oluşabilecek hatalar ile ilgili herhangi bir garanti verilmemektedir.
6. Web sitesini ziyaret ettiğinizde, doğrudan (istenilen bilgiyi vermeniz halinde) veya dolaylı olarak (ör: internet giriş kayıtları) sizinle ilgili kişisel bilgi toplayabilir.
7. İsteyerek vermediğiniz takdirde, hakkınızda kişiyi tanımlayan bilgiler toplamayacaktır (örneğin isim, adres, telefon numarası, ya da e-posta adresi) (‘kişisel bilgi’). Eğer web sitesinde kişisel bilgi’lerinizi verirseniz, VillaAnt, Prefabrik Antalya, Prefabrik Ev bu bilgileri, gelecekte, pazarlama, pazar araştırması, satış bilgilerinin takibinde kullanacaktır.